Tegelmäster > Kontakt

Vårt team

Mälardalen / Öst / Norr

Stefan Andersson

Projektsäljare - Stockholm / Uppsala

0760 - 29 54 68

stefan.andersson@tegelmaster.se

Magnus Pettersson

Projektsäljare - Östra / Mellersta Sverige

0703 - 92 93 98

magnus.pettersson@tegelmaster.se

Väst

Per Mathiesen

Projektsäljare - Väst / Göteborg

0725 - 26 51 52

per.mathiesen@tegelmaster.se

Syd

Andreas Berglund

Projektsäljare - Syd

0702 - 49 09 20

andreas.berglund@tegelmaster.se

Peter Walfridsson

Projektsäljare - Syd

0760 - 29 16 91

peter.walfridsson@tegelmaster.se

Projektsäljare

Andreas Berglund

Projektsäljare

0702 - 49 09 20

andreas.berglund@tegelmaster.se

Innesälj

Lena Olsson

Säljkoordinator - Mälardalen / Öst / Norr

040 - 54 22 08

lena.olsson@tegelmaster.se

Jennie Nilsson

Säljkoordinator - Väst

040 - 54 22 37

jennie.nilsson@tegelmaster.se

Malin Hedbrandh

Säljkoordinator / Teamledare - Syd

040 - 54 22 17

malin.hedbrandh@tegelmaster.se

Maja Jonsson

Logistikkoordinator

072 - 301 52 92

maja.jonsson@tegelmaster.se

Konstruktion

Fredrik Lindahl

Konstruktionschef

040 - 54 22 04

fredrik.lindahl@tegelmaster.se

Ivan Stefanov

Konstruktör

040 - 54 22 30

ivan.stefanov@tegelmaster.se

Anton Persson

Konstruktör

0761 - 65 13 69

anton.persson@tegelmaster.se

Alice Lingegård

Konstruktör

072 - 12 60 03

alice.lingegard@tegelmaster.se

Rebecca Kulneff

Konstruktör

0702 - 49 17 77

rebecca.kulneff@tegelmaster.se

Emma Johnsson

Konstruktör

0708 - 17 58 55

emma.johnsson@tegelmaster.se

Ekonomi

Marknad

Stefan Wallmark

Försäljning- och marknadschef

0735 - 06 37 23

stefan.wallmark@tegelmaster.se

Isabella Johansson

Marknadskoordinator

0725 - 26 30 06

isabella.johansson@tegelmaster.se

Pernilla Leijon

Marknadskoordinator

0708 - 58 07 62

pernilla.leijon@tegelmaster.se

Lager / Innesälj

Andreas Malm

Order / Lagermedarbetare

0761 - 69 61 42

andreas.malm@tegelmaster.se

Ledning

Per Mathiesen

Projektsäljare - Väst / Göteborg

0725 - 26 51 52

per.mathiesen@tegelmaster.se

Malin Hedbrandh

Säljkoordinator / Teamledare - Syd

040 - 54 22 17

malin.hedbrandh@tegelmaster.se

Fredrik Lindahl

Konstruktionschef

040 - 54 22 04

fredrik.lindahl@tegelmaster.se

Stefan Wallmark

Försäljning- och marknadschef

0735 - 06 37 23

stefan.wallmark@tegelmaster.se

Kontor och showroom

Malmö

Olsgårdsgatan 15
215 79 MALMÖ

040 – 54 22 00

info@tegelmaster.se

Utlastning – helgfri vardag
07.30 – 16.00

Helgfri vardag – bokade besök
08.00 – 16.30

Boka ditt besök
info@tegelmaster.se

Fakturaadress

Tegelmäster AB
Olsgårdsgatan 15
215 79 MALMÖ

faktura@tegelmaster.se

Order- och offertförfrågan

order@tegelmaster.se

Privatpersoner hänvisar vi till byggvaruhandel

Stockholm Studio B3 Showrrom Tegelmäster

Stockholm

Finlandsgatan 18
164 74 KISTA

040 – 54 22 00

info@tegelmaster.se

Helgfri vardag – bokade besök
9.00 – 16.30

Boka ditt besök
stefan.andersson@tegelmaster.se
stefan.wallmark@tegelmaster.se

Showroom Studio B3

Barnhusgatan 3
111 23 STOCKHOLM

Öppet – helgfri vardag
09.00 – 16.30

Tegelmäster AB
Olsgårdsgatan 15
215 79 MALMÖ

faktura@tegelmaster.se

order@tegelmaster.se

Privatpersoner hänvisar vi till byggvaruhandel.

Göteborg Kvarnby showroom Tegelmäster

Göteborg

Götaforsliden 13, mitten
431 34 Mölndal

040 – 54 22 00

info@tegelmaster.se

Öppettider

Vi tar endast emot bokade besök, kontakta
per.mathiesen@tegelmaster.se

Tegelmäster AB
Olsgårdsgatan 15
215 79 MALMÖ

faktura@tegelmaster.se

order@tegelmaster.se

Privatpersoner hänvisar vi till byggvaruhandel.

Luleå

Svenska Kakel
Banvägen 21 C
973 46 Luleå

040 – 54 22 00

info@tegelmaster.se

Helgfri mån, ons-fre
6.45 – 17.00

Helgfri tisdag
6.45 – 18.00

För mer information kontakta
magnus.pettersson@tegelmaster.se

Tegelmäster AB
Olsgårdsgatan 15
215 79 MALMÖ

faktura@tegelmaster.se

order@tegelmaster.se

Privatpersoner hänvisar vi till byggvaruhandel.

Malmö

Olsgårdsgatan 15
215 79 MALMÖ

040 – 54 22 00

info@tegelmaster.se

Utlastning – helgfri vardag
07.30 – 16.00

Helgfri vardag – bokade besök
08.00 – 16.30

Boka ditt besök
info@tegelmaster.se

Fakturaadress

Tegelmäster AB
Olsgårdsgatan 15
215 79 MALMÖ

faktura@tegelmaster.se

Order- och offertförfrågan

order@tegelmaster.se

Privatpersoner hänvisar vi till byggvaruhandel

Stockholm Studio B3 Showrrom Tegelmäster

Stockholm

Finlandsgatan 18
164 74 KISTA

040 – 54 22 00

info@tegelmaster.se

Helgfri vardag – bokade besök
9.00 – 16.30

Boka ditt besök
stefan.andersson@tegelmaster.se
stefan.wallmark@tegelmaster.se

Showroom Studio B3

Barnhusgatan 3
111 23 STOCKHOLM

Öppet – helgfri vardag
09.00 – 16.30

Tegelmäster AB
Olsgårdsgatan 15
215 79 MALMÖ

faktura@tegelmaster.se

order@tegelmaster.se

Privatpersoner hänvisar vi till byggvaruhandel.

Göteborg Kvarnby showroom Tegelmäster

Göteborg

Götaforsliden 13, mitten
431 34 Mölndal

040 – 54 22 00

info@tegelmaster.se

Öppettider

Vi tar endast emot bokade besök, kontakta
per.mathiesen@tegelmaster.se

Tegelmäster AB
Olsgårdsgatan 15
215 79 MALMÖ

faktura@tegelmaster.se

order@tegelmaster.se

Privatpersoner hänvisar vi till byggvaruhandel.

Luleå

Svenska Kakel
Banvägen 21 C
973 46 Luleå

040 – 54 22 00

info@tegelmaster.se

Helgfri mån, ons-fre
6.45 – 17.00

Helgfri tisdag
6.45 – 18.00

För mer information kontakta
magnus.pettersson@tegelmaster.se

Tegelmäster AB
Olsgårdsgatan 15
215 79 MALMÖ

faktura@tegelmaster.se

order@tegelmaster.se

Privatpersoner hänvisar vi till byggvaruhandel.

Kontakta oss

Samtycke*
phone